Aspirine C 10brt

- € 0,00
Aspirine C 10brt

Omschrijving:

Aspirine® -C, bruistabletten Geneesmiddel RVG 06303 UAD Claims Aspirine-C werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend Waarvoor wordt dit middel gebruikt Aspirine-C kan worden gebruikt bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - hoofdpijn - kiespijn - zenuwpijn - spit - spierpijn - menstruatiepijn - reumatische pijn Niet gebruiken bij - wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor een van de andere bestanddelen van dit product - wanneer u astma hebt gehad, veroorzaakt door toediening van salicylaten of stoffen met een vergelijkbare werking, met name pijnstillende, koortsverlagende en  ontstekingsremmende geneesmiddelen, NSAID’s genaamd - wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent  - wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer - wanneer u ernstige nierfunctiestoornissen heeft - wanneer u ernstige leverfunctiestoornissen heeft - wanneer u ernstige hartfunctiestoornissen heeft - wanneer u meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt (een geneesmiddel bij kanker, ernstige psoriasis en reumatoide artritis) - wanneer u een verhoogde bloedingsneiging hebt - wanneer u bloedstollingsremmende middelen die via de mond worden ingenomen gebruikt en tegelijk meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag wil gaan gebruiken. De kans op bloedingen wordt daardoor groter (zie ook de rubriek ‘Wees extra voorzichtig met Aspirine-C’ en ‘Gebruik Aspirine-C niet in combinatie met’). - wanneer u een natriumbeperkt (zoutarm) dieet volgt - wanneer u neiging tot vorming van stenen in de urinewegen heeft. Samenstelling: Werkzame stoffen: 400 mg acetylsalicylzuur en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet Hulpstoffen: natriumcitraat, natriumwaterstofcarbonaat, citroenzuur en natriumcarbonaat. Een bruistablet bevat 466 mg natrium Dosering De gebruikelijke dosering is als volgt: Volwassenen: 1 tot 2 bruistabletten per keer, met een maximum van 10 bruistabletten per 24 uur, in 4 -6 keren in te nemen. Ouderen: U kunt de dosering zoals bij ‘Volwassenen’ gebruiken, maar u moet extra voorzichtig zijn wanneer u ook andere geneesmiddelen gebruikt. Kinderen van 14-15 jaar: 1 bruistablet per keer, met een maximum van 5 bruistabletten per 24 uur. Kinderen van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, met een maximum van 4 bruistabletten per 24 uur. Afhankelijk van het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) is herhaalde toediening toegestaan. Tussen de inname van 2 tabletten moet minimaal 4 uur zitten. Bij kinderen met waterpokken of griep mag Aspirine-C alleen op uitdrukkelijk advies van uw arts worden gebruikt (zie ook de rubriek ‘Wees extra voorzichtig met Aspirine-C’) Kinderen onder de 12 jaar: Kinderen onder de 12 jaar dienen tabletten te krijgen met een lagere dosering (100 mg acetylsalicylzuur per tablet). Wijze van gebruik De bruistabletten oplossen in een glas water en de oplossing opdrinken bij voorkeur na een maaltijd Let op de maximale dagdosering Verantwoordelijk voor het in de handel brengen Bayer B.V. Energieweg 1 3641 RT Mijdrecht

    Merk:
  • Aspirine

  • Levertijd:
  • 1 tot 2 werkdagen

  • EAN Code:
  • 8713091000003



Webwinkel: Deweegschaal
 
Prijs: € 4.99
 

©2022 Groot assortiment op XLcosmetica.nl | Privacy statement