Antigrippine Antigrippine Hotdrink - 10 Stuks

- € 0,00
Antigrippine Antigrippine Hotdrink - 10 Stuks

Omschrijving:

Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500/50mg Poeder bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C. Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts ve

    Merk:
  • Antigrippine

  • EAN Code:
  • 8710537790818



Webwinkel: superdrogist
 
Prijs: € 7.95
 

©2022 Groot assortiment op XLcosmetica.nl | Privacy statement